SERVITUTES - poznaj nas bliżej

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie oraz naszą ofertą.

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która profesjonalnie zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań za szkody osobowe-komunikacyjne, wypadki w pracy i w rolnictwie, szkody majątkowe/rzeczowe, błędy medyczne oraz wiele innych. W branży prawnej działamy od 2012 roku. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do zapoznania sie z naszą stroną. Uzyskasz odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań dotyczących Twojego problemu.

CZYM RÓŻNIMY SIĘ OD KONKURENCJI?

Prowadzimy sprawy nie tylko w Polsce, ale również na terenie całej Unii Europejskiej;

Najważniejszą rzeczą, która wyróżnia nas na tle konkurencji, jest różnorodność prowadzonych przez nas spraw, nie tylko likwidacja szkód osobowych i komunikacyjnych, ale sprawy wynikające z Kodeksu Pracy, postępowania spadkowe, windykacyjne, oraz wiele innych różnych spraw znajdujących się w naszej ofercie.

CO CZYNI NAS WYJĄTKOWYMI?

Obsługujemy szkody na terenie całej Polski, ale też Unii Europejskiej, dzięki współpracy z renomowanymi, zagranicznymi kancelariami;

Stawiamy w firmie na indywidualne podejście, każdy klient jest dla nas wyjątkowy, zawsze znajdziemy czas, aby z nim porozmawiać i doradzić optymalne rozwiązanie;

Dbamy nie tylko o zabezpieczenie finansowe poszkodowanych, znamy branżę i problemy naszych klientów, dlatego zatrudniamy psychologa, który zawsze służy pomocą i wsparciem w sytuacjach, które niewątpliwie są trudne;

Klienci w trakcie prowadzenia spraw w naszej firmie zawsze uzyskują kontakt telefoniczny z adwokatem (radcą prawnym) prowadzącym ich sprawę. Mają również stały wgląd na jakim etapie znajduje się ich prowadzona sprawa. Gwarantujemy też, że postępowania są prowadzone przez renomowane kancelarie adwokackie (radcowskie) na terenie Polski i całej Unii Europejskiej. Współpracujace z nami kancelarie legitymują się minimum 10 letnim stażem w prowadzeniu spraw odszkodowawczych, inaczej mówiąc specjalizują się w odszkodowaniach.

 

Dostałeś już odszkodowanie, które jest za niskie? - Pomożemy wywalczyć znacznie wyższe!

Ubezpieczyciel odmówił wypłaty? - Zajmiemy się tym!

Przeanalizujemy i, po akceptacji naszych prawników, przyjmiemy do realizacji każdą sprawę, również niezwiązaną z odszkodowaniami od ubezpieczycieli!

 

Opłaty dopiero po wygranych i wyegzekwowanych sprawach!!!

 

CO ZYSKASZ JAKO NASZ WSPÓŁPRACOWNIK?

Każdy nowy współpracownik staje się częścią naszego zespołu, dlatego, wykorzystując nasze możliwości i doświadczenie, gwarantujemy mu darmową pomoc prawną, jeśli zajdzie taka potrzeba;

Zyskasz WYMARZONE ZAJĘCIE DODATKOWE, co więcej sam zdecydujesz kiedy pracujesz;

Ponadprzeciętne zarobki - doceniamy swoich Współpracowników, stąd gwarantujemy Ci NAJWYŻSZĄ PROWIZJĘ NA RYNKU!

Zapewnimy Ci pełny pakiet startowy, czyli profesjonalne materiały szkoleniowe oraz wsparcie marketingowe;

Gwarantujemy, że wszystkie szkolenia są bezpłatne oraz prowadzi je wysoko wyspecjalizowana kadra: adwokaci, radcy prawni, psycholog pracy, czy specjaliści z zakresu likwidacji szkód.

W naszej firmie możesz wszechstronnie się rozwijać, masz WIELE MOŻLIWOŚCI AWANSU!

CZEGO OCZEKUJEMY OD WSPÓŁPRACOWNIKA?

Wysokiej kultury osobistej;

Profesjonalizmu oraz konsekwencji w działaniu;

Silnej motywacji do osiągania celów i pozyskiwania nowej wiedzy, chęci do pracy;

Łatwości w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi;

Jeżeli jesteś silnie zmotywowany w dążeniu do rozwoju zawodowego i osobistego, chcesz pracować z profesjonalistami, to SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!