PORADY PRAWNE ONLINE

Porady prawne online to sekcja stworzona w celu przybliżenia specyfiki postępowania prowadzenia spraw odszkodowawczych z tytułu doznanego uszczerbku na zdrowiu, który powstał w skutek: wypadku komunikacyjnego, wypadku przy pracy, błędu medycznego, wypadku losowego np. upadek na śliskiej nawierzchni. Jeżeli chcesz uzyskać informację jak postępować, jeżeli Ty lub najbliższa Tobie osoba uległa wypadkowi, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza zgłoszenia szkody.

Porada jest bezpłatna i nie nakłada obowiązku zlecenia prowadzenia sprawy. Dzięki nam dowiesz się jakie roszczenia Ci przysługują i w jakiej wysokości. Spółka specjalizuje się przede wszystkim w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych od Towarzystw Ubezpieczeniowych, dlatego jeżeli zdecydujesz się na zlecenie sprawy, spółka w Twoim imieniu przeprowadzi postępowanie przedsądowe, jak i przeprowadzi Cię przez proces sądowy.

Spółka również specjalizuje się w prowadzeniu innych spraw wynikających np. z Kodeksu Pracy, z Prawa Administracyjnego oraz innych spraw wynikających z Kodeksu Cywilnego. Pozostałe nasze produkty znajdują się w zakładce Oferta, z szczególnym uwzględnieniem ostatniego punktu Pozostałe Odszkodowania.

Jeżeli jesteś zainteresowany przekazaniem sprawy z powyższej dziedziny prosimy o kontakt: tel. +48 33 843 02 14 lub 790 269 585 e-mail:

PORADY PRAWNE ONLINE

Kliknij i załóż konto jeśli chcesz zadać pytanie Posiadasz już konto? Kliknij i zaloguj się
Regulamin świadczenia usługi