OFERTA WSPÓŁPRACY Z NAMI

praca dodatkowa - oferta współpracyZ uwagi na ciągły rozwój firmy staramy się aby nasze usługi były dostępne na terenie całej Polski. Co za tym idzie - nieustannie poszukujemy nowych struktur sprzedażowych zainteresowanych współpracą. Temat odszkodowań jest bardzo aktualny, a usługi z nim związane cieszą się dużą popularnością. Dzięki temu możemy śmiało wejść we współpracę z działającymi już sieciami sprzedażowymi, które zainteresowane są poszerzeniem swoich ofert o nasze usługi.

oferta współpracy - praca dodatkowa

Jeśli interesuje Cię praca dodatkowa lub jesteś niezadowolony ze współpracy z dotychczasową firmą, a w szczególności nie odpowiadają Ci aktualne warunki finansowe, proponujemy skorzystanie z możliwości przekazania nam szkody poprzez podpisanie jednorazowej umowy – prowizję wynegocjujesz sam. W ten sposób sprawdzisz jak działamy oraz zadecydujesz, czy chcesz podjąć się z nami stałej współpracy.

 

OFERTA WSPÓŁPRACY / PRACA DODATKOWA

Nowatorski program dla nowych pracowników, lub przechodzących z innych firm.

 

PROGRAM 3x NAJ!

 
NAJWYŻSZA PROWIZJA NA RYNKU
 
NAJWIĘKSZY PORTFEL PRODUKTÓW
 
NAJWIĘKSZY OBSZAR DZIAŁANIA (wszystkie kraje Unii Europiejskiej)

Aktywnym współpracownikom pomagamy budować struktury. Przekazujemy nowo pozyskanych agentów z Twojego województwa pod Twoją strukturę. Rekrutację robimy sami, Ty tylko zyskujesz. Dodatkowo oferujemy darmowe szkolenia online. Tego nie zaproponuje Ci żadna inna firma!

TELEFON ZAUFANIA: +48 502 192 022

Chciałbyś przejść do nas z konkurencji? Chciałbyś negocjować warunki współpracy? Skorzystaj z telefonu zaufania, zapewniamy pełną dyskrecję.
 

 

OFERTA WSPÓŁPRACY / PRACA DODATKOWA

1. Podpisanie umowy
Od tej pory stajesz się naszym Współpracownikiem.
2. Szkolenie
Na tym etapie poznajesz produkty naszej firmy, dowiadujesz się w jakich sprawach reprezentujemy Klientów, jak prawidłowo przygotować dokumenty i zgłosić do nas sprawę.
3. Wsparcie marketingowe
Otrzymujesz materiały reklamowe dostosowane do Twoich potrzeb (wizytówki, banery, foldery prezentacyjne, ulotki itp.).

 

4. Pozyskanie klienta
Podpisujesz swoją pierwszą umowę z Poszkodowanym, stajesz się samodzielnym Współpracownikiem.
5. Przekazanie sprawy do kancelarii
Wysyłasz kompletną szkodę do Centrali firmy. De facto na tym etapie kończy się Twoja aktywność w sprawie! Dalszą obsługą zajmuje się nasza Administracja i Kancelaria Prawna.

6. Wypłata
Otrzymujesz należne Ci WYNAGRODZENIE.