Wróc do formularza >>

 

10% RABATU ZA ZGŁOSZENIE SZKODY ONLINE

10% rabatu należy się każdemu klientowi, który zgłosi szkodę drogą internetową poprzez formularz zgłoszeniowy (online) na naszej stronie.

Powyższa propozycja dotyczy wyłącznie zgłaszanych szkód osobowych (wszystkich rodzajów) i wypadków komunikacyjnych, łącznie ze szkodami rzeczowymi z OC i AC.

 

20% RABATU ZA PODPISANIE UMOWY O WSPÓŁPRACĘ

Pragniemy zaproponować Państwu innowacyjny "Pakiet" na rynku odszkodowań. Przy podpisywaniu z naszą firmą umowy dotyczącej Państwa szkody, proponujemy zawarcie dodatkowo umowy o współpracę, która ma charakter umowy „dżentelmeńskiej” (nie zawiera zobowiązań prawnych).

Z tego tytułu otrzymacie Państwo rabat w wysokości 20%, który jest odliczany z wynagrodzenia należnego naszej firmie i tym samym zwiększa kwotę Państwa odszkodowania.

Warunkiem otrzymania tego, rabatu w wysokości 20% odliczonych od Państwa wynagrodzenia, jest zgłoszenie równocześnie dwóch szkód własnych lub osób poleconych, albo jednej szkody własnej a drugiej poleconej.

Umowa ta będzie dawać w przyszłości także możliwość otrzymania wynagrodzenia w wysokości 20% w zamian za polecanie naszej firmy rodzinie, znajomym. Powyższa propozycja dotyczy wyłącznie zgłaszanych szkód osobowych (wypadków komunikacyjnych, wypadków w pracy).

Prowizja zostanie rozliczona, jeżeli osoba polecona podpisze z nami umowę o likwidację swojej szkody i firma wyegzekwuje odszkodowanie.